Buy a lesson package

Choose your format and package size. One-click secure checkout.

Choose location and lesson length
Teacher location
TRY IT OUT

Single lesson

$95 / lesson
Total 1 lessons · $95
60 minutes · In Studio
  • • One lesson
  • • Great for trying us out
  • • No commitment
MOST POPULAR

4-Pack

$85 / lesson
Total 4 lessons · $340
60 minutes · In Studio
  • • Four lessons
  • • Flexible scheduling
  • • Most popular choice
BEST VALUE

10-Pack

$80 / lesson
Total 10 lessons · $800
60 minutes · In Studio
  • • Ten lessons
  • • Best long-term value
  • • Build momentum
Secure payment powered by Stripe.